Naudojimas:  Rekomenduojama valytis dantis 2 kartus per dieną po 3 minutes. Po dantų valymo nuskalauti ir išspjauti dantų pastos likučius. Nenuryti. Jei nepavyksta išspausti, laikykite nuspaustą dozatoriaus mygtuką ir stumkite dozatoriaus apačią aukštyn.

 

 

Atsargumo įspėjimai.

Naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite fluoro turinčios dantų pastos. Atsitiktinai prarijus didelį kiekį dantų pastos, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite fluorido turinčių dantų pastų, jeigu yra alergija natrio fluoridui arba bet kuriai pagalbinei šios dantų pastos medžiagai.

 

Sudėtis: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Cinnamal, Eugenol, Limonene
CI 42090. Sudėtyje yra natrio fluorido (500 ppm F).

 

 

Prekės ženklas – COLGATE

Kilmės šalis – Kinija

Kodas: 6920354812866

Turis – 50ml.

Gamintojas:

Colgate-Palmolive

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

8 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą