Naudojimas:  Rekomenduojama valytis dantis 2 kartus per dieną po 3 minutes. Po dantų valymo nuskalauti ir išspjauti dantų pastos likučius. Nenuryti. Jei nepavyksta išspausti, laikykite nuspaustą dozatoriaus mygtuką ir stumkite dozatoriaus apačią aukštyn.

 

 

Atsargumo įspėjimai.

Naudokite tik suaugusiems. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite fluoro turinčios dantų pastos. Atsitiktinai prarijus didelį kiekį dantų pastos, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite fluorido turinčių dantų pastų, jeigu yra alergija natrio fluoridui arba bet kuriai pagalbinei šios dantų pastos medžiagai.

 

Sudėtis: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Tetrapotassium Pyrophosphate, Kaolin, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, CI 73360, CI 74160.Sudėtyje yra natrio fluorido (1450 ppm F).

 

 

Prekės ženklas – SIGNAL

Kilmės šalis – Prancūzija

Kodas: 3014230002229

Turis – 100ml.

Gamintojas:

Unilever RA;45

www.unilever.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

 

 

9 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą