• Nauja

Naudojimas: 10ml. – 5L. šilto vandens. Stipriems nešvarūmams naudoti kelis lašus ant kempinės.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išmesti pagal nacionalinius teisės aktus. Atsargiai naudokite ploviklį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-onas, gali sukelti alergines reakcijas.

 

 

Sudėtis: 5-15%: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, <5% amfoteerinės aktyviosios paviršiaus medžiagos; kvapiosios medžiagos: limonenas; konservantai:benzizotiazolinonas, metilchlorizotiazolinonas, metilizotiazolinonas.

 

UFI: GMV7-X06U-R005-77GP

 

 

Prekės ženklas – Dual power

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8032680395093

Kiekis – 4,9L.

Gamintojas:

ITALCHIMICA S.R.I. Riviera Maestri del

Lavoro, 10 – 35127 Padova (PD) IT

Tel.: +390498792456

www.italchimica.it

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

6 Prekės

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą