Naudojimas: 10-40ml./4L.vandens. Itin užterštose riebalais ar taukais vietose galima panaudoti ir gryną. Valant didelius paviršius rekomenduojama tirpalo koncentracija yra nuo 0.25% iki 10%.

Patarimas: Prieš naudodami patikrinkite medžiagos suderinamumą nepastebimoje vietoje. Nemaišyti su rūgštiniais produktais. Paviršius ir įrankius, kurie liečiasi su maistu, gerai nuplaukite švariu vandeniu. Laikymas: nuo -10° iki 45°C. Sandėliavimas: tik originalioje pakuotėje.

PAVOJUS!

Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Neįkvėpti garų ar aerozolių. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  EUH208 Sudėtyje yra: kalio hidroksidas, silicio rūgštis, natrio druska, sulfonrūgštys, C14-17-antr-alkan, natrio druskos, izotridekanolis, etoksiluotas, metilisotiazolinonas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: 5-15% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; mažiau nei 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; fosfonatai, kvapai metilisotiazolinonas.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439001472

Kiekis – 1000ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Schnell
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą