Naudojimas: Prieš naudojimą suplakti. MILOR užtepkite ant valomo paviršiaus, valykite su kempine. Po to nuskalaukite su vandeniu arba nuvalykite šluoste.

 

Patarimas: Priemonė yra abrazyvinė. Prieš naudodami patikrinkite medžiagos suderinamumą nepastebimoje vietoje. Nemaišyti su rūgštiniais produktais.

 

 

PAVOJUS!

Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą su vandeniu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. EUH208 sudėtyje yra benzizotiazolinonas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: mažiau nei 5% anijoninių, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; natrio piritionas; kvapiosios medžiagos benzizotiazolinonas.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439001588

Kiekis – 1000ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Dr. Schnell
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą