Naudojimas:
sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį.
Paspaudykite kempinę, kad susidarytų putos.
Valykite paviršius / daiktus.
Tada nuskalaukite dideliu kiekiu vandens, prireikus nušluostykite arba nudžiovinkite.

Naudojimas: sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį. Paspaudykite kempinę, kad susidarytų putos. Valykite paviršius / daiktus. Tada nuskalaukite dideliu kiekiu vandens, prireikus nušluostykite arba nudžiovinkite. Rekomenduojama priemonę išbandyti ant paviršių nematomoje vietoje.


PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. EUH208 sudėtyje yra limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: <5% muilas; nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Kvepalai – limonenas.

 

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455026015

Kiekis – 400g.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Beckmann
3 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą