Naudojimas: Purkškite tiesiai ant apdorojamo paviršiaus, palikite veikti kelias minutes ir nuplaukite drėgna kempine arba vandens srove. Esant stipriems nešvarumams, palikite veikti dar keletą minučių prieš skalavimą.

 

Įspėjimas: Prieš valant, iš anksto, išbandykite mažą paslėptą dalį. Vengti kontakto su kilimais, spalvotais audiniais ir tapetais. Nenaudoti ant aliuminio, medžio ir dažytų paviršių.

PAVOJUS!

Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išsiskirti pavojingos dujos (chloras). Dirgina odą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Labai toksiška vandens organizmams. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius padarinius.

Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. Naudoti gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. Mūvėkite apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Sudėtyje yra C12-C14 ALKILDIMTILAMINO, N-OKSIDO, NATRIO HIPOCHLORITO. 

 

 

Sudėtis: < 5 % fosfonatai, chloro pagrindu pagaminti balikliai, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; EUH208 sudėtyje yra kvapai: linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

UFI: CTK0-S0QG-C00K-HKGN

 

Prekės ženklas – SUTTER

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001990027710

Kiekis – 500ml.

Gamintojas:

SUTTER INDUSTRIES SpA15060

Borbera (AL)-Italy-Tel:+39 0143 631 1

www.emulsio.it

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Sutter Professional
4 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą