Naudojimas: Nukalkinkite be tekstilės ar indų. Žiūrėkite įrenginio gamintojo naudojimo instrukcijas. Nenaudokite mašinos nukalkinimo priemonės kartu su valymo priemonėmis, kurių sudėtyje yra chloro.

Indaplovei: maišelio turinį išbarstyti indaplovės viduje (nepilti į sietelį), įjungti programą be išankstinio skalavimo, ne žemesne kaip 50 °C temperatūrą.

Skalbimo mašiną: į tuščios mašinos būgną įdėkite atidarytą Heitmann mašinos kalkių šalinimo priemonės maišelį ir paleiskite programą 60 °C temperatūroje. Nuo 4,5 kg reikia naudoti dvi pakuotes. 

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Gali dirginti kvėpavimo takus. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpti. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.


Sudėtis: <5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, maistinė citrinų rūgštis, obuolių rūgštis, vyno rūgštis

UFI: 6FN1-EY63-N00A-GK2E

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400033641

Kiekis – 175G.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse

Braun Heitmann
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą