Savybės: tinka visiems (matiniams ir blizgiems) vandeniui atspariems paviršiams bei grindims valyti, puikus rezultatas valant su mikropluošto šluostėmis, antistatinis efektas, valomi paviršiai nudžiūna greitai ir be dryžių, nesudaro plėvelės, stipriai koncentruotas.

Valomi paviršiai:  keraminės plytelės, dirbtinis ir natūralus akmuo, linoleumas, plastikas, PU, fanera, PVC, guma, kamštis, žalvaris, porcelianas, chromas, stiklas, nerūdijantis plienas, užsandarintas parketas, dažytos dangos.

Naudojimas: UNIMAGIC galima naudoti plaunant rankomis. Koncentracija kasdieniam valymui: 0,5 - 1% ( 5 – 10 ml / 1 l vandens). Tinka tarpiniam valymui naudojant santykį 1:5 – 1:10 (1 dalis UNIMAGIC į 5 – 10 dalių vandens). Valydami grindis su plovimo mašina naudokite 0,5 –1% UNIMAGIC.

Sudėtis: 5-15% polikarboksilatų, <5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų,anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

 

Dėmesio!

Prieš naudodami perskaitykite etiketę. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo, kreiptis pas gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų) nuplaukite odą / nusiprauskite po dušu. ĮKVĖPUS: į gryną orą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite. Išsiimkite visus kontaktinius lęšius, jei tai padaryti lengva. Tęsti skalavimą. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles.

LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas: 4008439003803

Turis – 1000ml.

 

Gamintojas: DR.Schnell Chemie GmbH

Taunusstr. 19, D-80807 Miunchenas, Vokietija

Tel.+49893506080

www.dr-schnell.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą