Naudojimas: 

Mašininis valymas: 1-2% tirpalas skiedžiamas šaltu vandeniu.

Rankinis valymas: 0,5-1% tirpalas skiedžiamas šaltu vandeniu

Laikinas valymas/priežiūra:

Priežiūra/pirminė priežiūra: Skiesti su šaltu vandeniu 1:4 (20%), išvalyti paviršių ir paskui išdžiuvusį paviršių poliruoti su poliravimo mašina.

Valymas purškiant:

Skiesti su šaltu vandeniu 1:3 iki 1:6 (25-12%). Užpurkšti ant paviršiaus ir poliruoti su poliravimo mašina (400-450aps/min).

Laikinas valymas:

Skiesti su šaltu vandeniu nuo 1:10 iki 1:4 (10-20%), užnešti tirpalo ant paviršiasu ir valyti su diskine mašina. Išdžiuvus pašalinti produkto likučius (susiurbint) bei likusį purvą ir papoliruoti paviršių su poliravimo mašina.

Rekomenduojama profesionaliam naudojimui.PAVOJUS!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Labai degus skystis ir garai. Dirgina akis. Neįkvėpti. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / dėvėti akių / veido apsaugos priemones. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu/dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsdami skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/gydytoją/ Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpą išmesti pagal vietines taisykles. EUH208 sudėtyje yra limonenas, linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: 5 % ir daugiau, bet mažiau nei 15 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos,

mažiau nei 5 proc. Polikarboksilatai; kvapiosios medžiagos: limonenas, linalolis.

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439002769

Kiekis – 1000ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą