Naudojimo zonos:

Tinkamas visiems vandeniui atspariems paviršiams, vonioms, plytelėms, stikliniams paviršiams, granitui, emaliui ir marmurui.  Taip pat tinka paviršiams kurių negalima valyti rūgštiniais valikliais. Idealiai tinka naudoti su mikropluošto gaminiais.

Naudojimas:

Generaliniam valymui:

Dozuokite  LAVIDOL  su  šaltu vandeniu santykiu 1:9 (10%)–nenaudoti koncentruoto.

Kasdieniam valymui:

Grindys ir sienos:

5–10 ml LAVIDOL į 4 litrus švaraus šalto vandens (0.125–0.25%)

Baldai ar vandeniui atsparūs paviršiai ( kriauklė, vonia, plytelės ir t.t.)  40–200 ml Lavidol į 4 litrus šalto švaraus vandens (1–5%)

SPECIFIKACIJOS

pH lygis: 7,0

Patarimas: Prieš naudodami patikrinkite medžiagos suderinamumą nepastebimoje vietoje.

ATSARGIAI!

EUH208 – Sudėtyje yra Linalolio. Gali sukelti alergines reakcijas. Sukelia stiprų akių dirginimą. Dirgina odą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.  

 

Sudėtis: 5 >15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; <5% katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; kvapai: linalolis.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439002363

Kiekis – 1000ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
3 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą