Pakuotėje yra septynios medinės lazdelės ir aromatas.

Naudojimas: Kvapo intensyvumas priklauso nuo pagaliukų kiekio. Kas kelias dienas, ar kas savaitę reikia apversti lazdeles, kad kvapas atsinaujintų.

    

PAVOJUS!

Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Degūs skystis ir garai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą. Mūvėti apsaugines pirštines/apsauginius drabužius/akių apsaugos priemones/apsauginę avalynę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti laikantis pavojingų atliekų ar pakuočių tvarkymo reglamentų.

EUH208 Sudėtyje yra: Hidroksiizoheksilo 3 ciklohakseno karboksaldehidas, linalolis, linalilo acetatas, butilfenilmetilpropionalis, etilo metilfenilglicidatas, citroneliolis, heksilo cinamalas.

 Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Prekės ženklas – FELCE AZZURRA

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001280000997

Kiekis – 200ml.

Gamintojas:

Paglieri SpA S.S. n. 10 per Genova km 98

15122 Alessandria Italia tel. 0131.213511

www.felceazzurra.it servizio.consumatori@paglieri.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą