Naudojimas: užpurkšti ant tekstilės gaminių ir leisti išdžiūti. Naudojant švelniam audiniui patikrinkite nepastebimoje vietoje.

 

Įspėjimas: nenaudoti ant šilko, vilnos, odos, zomšo. Visada laikykitės tekstilės gamintojo priežiūros nurodymų.

 

PAVOJUS!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpą išmesti pagal vietines taisykles. EUH208 sudėtyje yra benzizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

Prekės ženklas – FEBREZE

Kilmės šalis – Italija

Kodas:

Turis – 500ml.

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

www.info-pg.com

www.febreze.fr

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

 

 

Procter&Gamble
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą