Paruoštas naudoti.

1. Pasukite dozatorių į ON padėtį. 2. Paspauskite dozatorių iki galo bent 2/3 kartų, kad kvepėtų aplinka, purškiant nedidelius kiekius kampuose, šiukšliadėžėse, kilimuose ar kur. yra nemalonūs kvapai.

 

Pastaba

Nepurkškite tiesiai ant maisto ar liepsnos. Nepurškite ant neplaunamų sienų ir paviršių, nes gali palikti dėmes. Nepurkškite į save ar kitus žmones. Laikyti vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo saulės spindulių. Asmenys, jautrūs kvepalų naudojimui, turėtų naudoti šį gaminį atsargiai. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos. Sutter Professional neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią žalą, atsiradusią dėl netinkamo gaminio naudojimo.

Tik profesionaliam naudojimui.

 

PAVOJINGA!

Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius padarinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. PATEKUS ANT ODOS: gausiai nuplauti vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai skalauti. Išsiimkite visus kontaktinius lęšius, jei tai padaryti lengva. Tęsti skalavimą.Sudėtyje yra heksilo cinamo, BENZILOSALICILATO, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OKTAHIDRO-2,3,8,8-TETRAMETIL-2-NAFTIL)ETAN-1-ONE, 4- TERT-BUTYLCYCLOHEXILACETATAS, D-LIMONENAS, HEKSIL-2-HIDROKSIBENZOATAS, 3,7-DIMETILOKTA-1,6-DIEN-3-YL ACETATAS, METILCHLOROIZOTIAZOLINONAS, METILIZOTIAZOLINONAS: gali sukelti alerginę reakciją.

 

UFI:A1E3-0DYT-J00D-MEJ6

 

Prekės ženklas – SUTTER

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001990057175

Kiekis – 750ml.

Gamintojas:

SUTTER INDUSTRIES SpA15060

Borbera (AL)-Italy-Tel:+39 0143 631 1

www.sutterprofessional.it

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

 

 

5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą