Valomi paviršiai: keraminės plytelės, dirbtinis ir natūralus akmuo, linoleumas, plastikas, PU, PVC, guma, kamštis, žalvaris, porcelianas, chromas, stiklas, sidabras, nerūdijantis plienas, sandarus, alyvuotas, vaškuotas parketas, dažyti paviršiai, fanera.

PASTABA: nenaudokite ant nesandaraus parketo.

 

 

Naudojimas:  kasdieniam rankiniam valymui pasiruošti 10 ml / 1 l vandens , o valymui su plovimo mašina 5 – 10 ml / 1 l vandens .

 

DĖMESIO!

Labai degūs skystis ir garai. Kenksminga prarijus. Sukelia smarkų akių dirginimą.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. EUH208 sudėtyje yra citralis, limonenas. Fenoksietanolis, benzisothiazolinonas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: 5 – 15% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvapai: citralis, limonenas. Fenoksietanolis, benzisothiazolinonas.

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439002929

Kiekis – 1L.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Schnell
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą