Naudojimas.

Imti tik sausomis rankomis. Kapsulės su tirpia folija. Neišpakuoti. Vienam plovimui naudoti vieną tabletę. Jei vanduo labai kietas papildomai rekomenduojama įdėti druskos.

PAVOJUS!

Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Sudėtyje yra: subtilizinas, afa-amilazė. Gali sukelti alergines reakcijas.

 

Sudėtis: 5-15%: balinimo priemonė deguonies pagrindu; <5%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, polikarboksilatai, fosfonatai. Sudėtyje yra: fermentai, kvapiosios medžiagos, natrio benzoatas.

 

 

UFI: 4N34-Y01T-900Q-PKS5

 

 

Prekės ženklas – DALLI

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4012400502981

Kiekis – 23vnt/352g

Gamintojas:

Dalli-Werke GmbH & Co.KG

Zweifaller Straße 120

D-52224 Stolberg

Tel.: 0049 (0)2402 8900

www.dalli.detergent-info.com

 *Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dalli Group
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą