Patarimas: Visada laikykitės skalbimo nurodymų, pateiktų drabužių ar audinio priežiūros etiketėje. Visada pirmiausia patikrinkite spalvos atsparumą nepastebimoje vietoje. Nenaudokite švelniems audiniams, vilnai/šilkui/odai/apmušalams. Nemirkykite audinių su metalinėmis tvirtinimo detalėmis arba ugniai atsparia apdaila. Prieš skalbdami iš anksto apdorotus arba išmirkytus drabužius nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose. Neužterškite produkto vonioje. Sumaišius, nepalikite tirpalo sandariame inde. Jis ir toliau skirs deguonį, o talpykla gali padidinti slėgį ir nutekėti. Nenaudokite jokiam drabužiui, ant kurio yra frazė nebalinti arba lygiavertis priežiūros simbolis.

Naudojimas:

Kaip priedas skalbiant: 1-2 kaušeliai (30-60g.) su įprasta skalbimo priemone.

Pasta: ¾ kaušelio šilto vandens (40C) sumaišyti su ¼ kaušelių ariel dėmių valikliu. Užtepti dėmę, palaikyti iki 5min. Ir skalbti įprastai.

Mirkymas: ¼ kaušelio dėmių valiklio sumaišyti su 3l.šilto (40C) vandens. Mirkyti iki 60min.ir skalbti įprastai.

PAVOJUS! Sukelia rimtą akių pažeidimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaitykite etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir tai lengva padaryti. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Turinį / talpyklą išmeskite pagal vietines taisykles.

Sudėtis: Mažiau nei 5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, taip pat yra kvepalų, ferment ir optinių baliklių. 30% balinimo medžiagų deguonies pagrindu. Sudėtyje yra: natrio perkarbonatas.

Visa sudėtis: www.starlaundryaids.co.uk

UFI: 44A1-A09V-P00V-85M3

Prekės ženklas – ARIEL

Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė

Kodas - 5060033820032

Kiekis – 1kg.

Gamintojas:

Star Brands Ltd,

Dunlop Road, Redditch, B97 5XP

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Procter&Gamble
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą