Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

 

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Skalbimo miltelius naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; <5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai, polikarboksilatai, ceolitai; fermentai. EUH208 sudėtyje yra kvapiosios medžiagos - linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

UFI: 85K7-3041-1001-HE2T

 

Prekės ženklas – PERSIL

Kilmės šalis – Belgija

Kodas - 5410091762421

Kiekis – 6,5KG

Gamintojas:

Henkel Belgium, Esplanade 1,

Tel.nr. 080015173

www.persil.be

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Henkel
6 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą