Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

 

.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Skalbimo miltelius naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 15-30% baliklis deguonies pagrindu, 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; <5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai, polikarboksilatai; fermentai, optiniai balikliai. EUH208 sudėtyje yra kvapiosios medžiagos - linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Prekės ženklas – PERSIL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4015000350792

Kiekis – 6,5KG

Gamintojas:

Henkel Wasch- und Reinigungsmittel

GmbH Henkelstr. 67 D-40589 Düsseldorf

Tel.: +49 (0)211-797 0

SDB.HenkelWM@henkel.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Henkel
4 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą