• -2,00 €

Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Jei nesate tikri dėl spalvos atsparumo, rekomenduojama atskirai skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

 

PAVOJUS! Sukelia stiprų akių dirginimą. Sukelia odos dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Talpyklas išmeskite tik tada, kai jos visiškai tuščios. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Naudokite produktą saugiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 15-30%  ceolitai, balinimo medžiagos deguonies pagrindu; 5-15% anijoninių ir nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; <5% polikarboksilatų, fosfonatų, fermentų, optinių baliklių;

EUH208 sudėtyje yra: kvapiųjų medžiagų – metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.

UFI:11Q3-YNPS-FG0R-G765

 

 

Prekės ženklas – FIT

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4013162028016

Kiekis – 1,215kg.

Gamintojas:

Fit GmbH,

Am Werk 9, 02788 Zittau, Deutschland

Tel.:+49(0)35843263200

info@fit.de

www.fit.de

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

8 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą