Įspėjimas: Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Nepalikite produkto ilgai veikti ir neleiskite išdžiūti ant audinių. Patikrinkite audinio atsparumą bandydami gaminį ant paslėptos drabužio dalies. 

Naudojimas: Pasukite purkštuko fiksatorių ant pozicijos ON.  Užpurkškite valiklio ant paviršiaus ir palikite kelias sekundes sureaguoti.  Nuskalaukite paviršių drėgna šluoste ar kempine.  Jei norite šalinti dėmes iš audinių, užpurkškite valiklio ant dėmės, palikite keletą minučių ir tada skalbkite kaip nurodyta ant audinio etiketės. Baigus darbą, purkštuko fiksatorių pasukite ant pozicijos OFF.


Išskirtinėje formulėje su augalinės kilmės žaliavomis yra kvapiųjų medžiagų be alergenų (Reg. 648/2004/CE), nikelio (<0,1 ppm) Dermatologiškai patikrinta, todėl produktas idealiai tinka net ir jautriausiems žmonėms. Be to, jo sudedamosios dalys yra biologiškai skaidžios (produkte esančios aktyviosios paviršiaus medžiagos yra lengvai, greitai ir visiškai biologiškai skaidomos pagal reglamentą 648/2004/EB)

DĖMESIO!

LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją /gauti medicininę pagalbą.

 

Sudėtis: <5 % Katijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; kvepalai.

UFI: H7V0-D0CD-D003-C1KY

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439604857

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

SUTTER INDUSTRIES s.p.a – Sociela con Unico Socio

15060 Borghetto Borbera (AL) Italija

Tel. +390143631.1

www.emulsio.it

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Sutter Professional
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą