Naudojimas: valiklį purkškite tiesiai ant dėmių prieš dedant drabužius skalbti. Palikite suveikti 5-30min, bet neleiskite produktui ant audinio išdžiūti. Prieš naudodami produktą, peržiūrėkite drabužio skalbimo nurodymus. Prieš naudojant ant spalvotos tekstilės- patikrinkite medžiagos ir valiklio suderinamumą, kur nors ne taip matomoje vietoje. 

DĖMESIO!

 

Sukelia stiprų akių dirginimą. Dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją /gauti medicininę pagalbą. Neįkvėpti garų. 

LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.  

 

Sudėtyje yra: 5-<10 % izotridekanolis, etoksilintas, 5-<10 % 3-butoksipropan-2-olis, 0,001-<0,1 % piridin-2-tiol-1-oksidas, natrio druska.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439604857

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Schnell

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą