Naudojimas: Rekomenduojama profesionaliam naudojimui. 25ml – 4/5kg. 50ml 10kg.

Nerekomenduojama naudoti ant vaikų miego drabūžių ir patalynės. Nenaudokite ant minkštų medžiagų (pvz., vilnos, veliūro, šenilo). Nenaudoti ant tekstilės su funkcine membrana arba ant ugniai atsparių drabužių, nes gali susilpnėti jų ypatingos savybės.

 

DĖMESIO!
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. Turinį/talpą išmesti pagal nacionalinius teisės aktus.

Sudėtis: 5-15% katijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. EUH208 Sudėtyje yra kvapai; limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Prekės ženklas – Lenor

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001090214362

Kiekis – 5L

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

www.pgpro.com

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Procter&Gamble
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą