Naudojimas: Skalbimo miltelių priedas - vidutiniškai nešvariems skalbiniams naudokite 30 ml dėmių valiklio, labai nešvariems – 60 ml. Galima naudoti tiesiai ant dėmės - 45 ml gelio įpilkite į vandenį ir 15 ml ant dėmės. Mirkymui - naudokite 60 ml dėmių valiklio 4 litrams vandens.

 

Patarimas: Visada laikykitės skalbimo nurodymų, pateiktų drabužių ar audinio priežiūros etiketėje. Visada pirmiausia patikrinkite spalvos atsparumą nepastebimoje vietoje. Nenaudokite švelniems audiniams, vilnai/šilkui/odai/apmušalams. Nemirkykite audinių su metalinėmis tvirtinimo detalėmis arba ugniai atsparia apdaila. Prieš skalbdami iš anksto apdorotus arba išmirkytus drabužius nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose. Neužterškite produkto vonioje. Sumaišius, nepalikite tirpalo sandariame inde. Jis ir toliau skirs deguonį, o talpykla gali padidinti slėgį ir nutekėti. Nenaudokite jokiam drabužiui, ant kurio yra frazė nebalinti arba lygiavertis priežiūros simbolis.

PAVOJUS!

Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga medicininė konsultacija, turėkite po ranka produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsdami skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją.

Sudėtyje yra: vandenilio peroksidas tirpale (CAS: 7722-84-1); Alkoholiai, C12-18, etoksilintas (7 EO) (CAS: 68213-23-0); alkoholiai, C12-C14,etoksilinta, sulfatinė, natrio druska (CAS: 68891-38-3); 1-propanaminas, 3-amino-N-(karboksimetil)-N,N-dimetil-, N-(C12-18 (porinio skaičiaus) acilo) dariniai, hidroksidai, vidinės druskos. Gali sukelti alergines reakcijas.

UFI: RM2M-U81C-YQ3K-HA67

 

Prekės ženklas – ARIEL

Kilmės šalis – Ispanija

Kodas – 8435495830306

Kiekis – 800ml.

Gamintojas:

BlueSun consumer brands S.L.U

Ctra. Anligua Sevilla-Alcala, Km 1,5

41500 Sevilla-Spain

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą