Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Jei nesate tikri dėl spalvos atsparumo, rekomenduojama atskirai skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Įdėkite kapsulę į tuščią skalbimo mašinos bugną ir tada sukraukite skalbinius. Skalbimo kapsulių kiekį nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

Standartinis dozavimas – 1kapsulė/4-5kg.

PAVOJUS!

Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius padarinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Išmeskite talpyklą tik tada, kai ji visiškai tuščia, laikantis vietinių taisyklių. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: >30% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų,5-15% muilo,<5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fosfonatai, fermentai, optiniai balikliai. EUH208 sudėtyje yra kvapiosio medžiagos: alfa-izometilo jononas, citronellolis, kumarinas, heksil cinamal,
hidroksiizoheksilo 3-ciklohekseno karboksaldehidas, linalolas; Sudėtyje yra mea-c10-13 alkilbenzensulfanato, mea-laureto sulfato, c12-14 paret-n, delta-demaskono, izougenolio, tetrametilacetilahidronaftalenų, hidroksiizoheksilo 3-ciklohekseno karboksaldehido. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

Prekės ženklas – ARIEL

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001841726779

Kiekis – 54vnt.

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

www.pgpro.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Procter&Gamble
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą