Naudojimas:

Automatiniai kavos aparatai. 50ml.valiklio įpilti į pieno talpyklą ir 500ml.vandens. Naudokite automatinę valymo programą, po to švariai perplaukite vandeniu. Galima pamerkti detales į išbėgusį valymo skystį ir praplauti švariu vandeniu.

Atskirai pastatomoms pieno talpoms. Įpilti 50ml.valiklio ir vandens iki viršaus. Leisti suveikti 15min. Perplauti švariu vandeniu.

PAVOJUS!

Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. Turinį/talpą išmesti tik tuščią pagal nacionalinius teisės aktus.PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/gydytoją. Laikyti užrakintą. Jei reikalinga medicininė konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. EUH208 sudėtyje yra L (+) pieno rųgščių. Gali sukelti alerginę odos reakciją.

 

Sudėtis:  <5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; pieno rūgštis.

 

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196125604

Kiekis – 250ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Braun Heitmann
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą