NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą valiklį suplakite. Valant šlapimo akmenį, druskas, rūdis valiklis neskiedžiamas. Palaikykite kol suveiks, po to trinkite šepečiu ir nuplaukite vandeniu. Jeigu paviršius labai nešvarus, valykite dar kartą. Naudoti tik ant rūgštims atsparių paviršių.

ATSARGIAI! Prieš naudodami perskaitykite etiketę. Mūvėti pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą / nusiprauskite po dušu. ĮKVĖPUS: nukentėjusįjį išneškite į gryną orą ir laikykite ramioje padėtyje, kad būtų patogu kvėpuoti. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite. Išsiimkite visus kontaktinius lęšius, jei tai padaryti lengva. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikykite užrakintą. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE! EUH208 Kvepalai - butylphenyl methylpropional, gali sukelti alerginę reakciją.

Sudėtis: >30% vandens, <5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, druskos rūgštis, akrilatai, fosfonatai, ksantano derva. Sudėtyje yra: EUH208 Kvepalai - butylphenyl methylpropional, gali sukelti alerginę reakciją.

UFI:2Mc0-40PY-N000-43U6

 

 

 

Prekės ženklas – KRYSTAL

Kilmės šalis – Čekija

Kodas:8594011509062

Turis – 750ml.

Gamintojas:

CORMEN s.r.o.

Průmyslová 1420

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

CZECH REPUBLIC

tel.: +420 566 550 961, fax: +420 566 551 822

info@cormen.cz

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą