Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui ar pirminiam dėmių apdorojimui. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

PAVOJUS! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.

 

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai, polikarboksilatai, ceolitai, fermentai. EUH208 Sudėtyje yra: benzisotiazolinonas, isaugenolis, tetrahydrolinaliolis.Gali sukelti alerginę reakciją.

UFI:CHY7-A0FH-F002-W6MU

 

 

Prekės ženklas – LENOR

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8006540035566

Kiekis – 3,850L

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

+41 (0)58 0046111

pgsds.im@pg.com

www.lenor.de

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Procter&Gamble
6 Prekės

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą