Naudojimas:

1. Greitai supilkite visą maišelio turinį į klozetą.

2. Iš karto susidaro putos, kurios pakyla iki krašto. Kai tik putos suyra, esant poreikiui valykite šepetėliu; nuplaukite.

 

Naudingi patarimai: Prieš pilant miltelius, į tualeto stovintį vandenį įpilkite karšto vandens, taip padidėja putų aktyvumas.

PAVOJUS!

Sukelia rimtą akių pažeidimą. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Dėvėkite akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Produkto sudėtyje yra: benzensulfoninės rūgšties, C10-13 alkilo darinių, natrio druskų.

 

Sudėtis: mažiau nei 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kvepalai, Citralis, Limonenas, Heksilo cinamalis.

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455077918

Kiekis – 3x100g.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Dr. Beckmann
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą