Naudojimas: Stipriai sukratykite balionėlį; purkštuką nukreipkite žemyn ir putas papurkškite po klozeto kraštu iš apačios; klozeto vidų apipurkškite iš 10 cm atstumo plonu putų sluoksniu; palaikykite 5-10 min.; esant poreikiui valykite šepetėliu; nuplaukite. Viskas!

PAVOJUS!

Itin degus aerozolis. Talpykloje yra slėgis, kaitinant gali sprogti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurkite ir nedeginkite... net ir po naudojimo. Saugoti nuo saulės poveikio. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Atsargiai naudokite ploviklį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. EUH208 sudėtyje yra kvapai: limonenas. Gali sukelti alrginę reakciją.

 

Sudėtis: 5–15 % alifatinių angliavandenilių, mažiau nei 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosfatų, kvapiųjų medžiagų: limonenas.

 

 

 

 

Prekės ženklas – BIFF

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4022142505010

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

AVT Abfull- und Verpackungstechnik GmbH

Otto-Hahn-Strasse 42

D-42369 Wuppertal

Tel.: +490202274740

www.e-avt.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

5 Prekės

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą