Naudojimas: suplakti prieš naudojimą. Laikyti nedideliu kampu, bet nepakreipkite. Purkšti 30 cm atstumu nuo drabužių. Jei užsikimšo purkštukas, jį nuimti ir praplauti po šilta vandens srove. Lyginimo temperature nustatyti mažesne 1 ar 2 lygiais nei rekomenduojama jūsų audiniui.

PAVOJINGA!

Itin degus aerozolis. Slėginė talpykla: kaitinant gali sprogti. Laikyti atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkškite ant atviros liepsnos ar kitų uždegimo šaltinių. Nepradurkite ir nedeginkite, net ir po naudojimo. Saugoti nuo saulės poveikio. Nelaikykite aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite įkvėpti aerozolio.

 

Sudėtis: 5-15%: alifatiniai angliavandeniliai (propanas/butanas)EUH208 sudėtyje yra kvapiosios medžiagos, METILCHLOROIZOTIAZOLINONAS, METILIZOTIAZOLINONAS. Gali sukelti alerginę reakciją. Kiti ingredientai: modifikuotas krakmolas, lubrikantas, korozijos inhibitorius, pagalbinės medžiagos.

UFI: N4Q3-208U-K00F-4RPR

 

 

Prekės ženklas – DALLI

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4012400527694

Kiekis – 25vnt.

Gamintojas:

Dalli-Werke GmbH & Co.KG

Zweifaller Straße 120

D-52224 Stolberg

Tel.: 0049 (0)2402 8900

www.dalli.detergent-info.com

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dalli Group
7 Prekės

Jums taip pat gali patikti

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą