Naudojimas:  Ištraukite servetėlę iš dėžutės ir įdėkite į drabužių džiovyklės būgną. Po džiovinimo išimkite servetėlę ir išmeskite.

 

PAVOJUS!

Laikyti atokiai nuo akių. Jei produkto pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išmeskite gaminį/talpą pagal nacionalinius teisės aktus. Po naudojimo gerai išplauti rankas. EUH208 Sudėtyje yra benzilo salicilato, heksilo cinamalio, tetrametilacetiloktahidronaftalenų, citroneliolio, heksilo salicilato. Gali sukelti alergines reakcijas.

 

Sudėtis: >30 % katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų;EUH208 Sudėtyje yra kvepalai: benzilo salicilatas, citronellolis, eugenolis, heksilo cinamalas, limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

Prekės ženklas – LENOR

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001090747723

Kiekis – 34vnt.

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

www.pgpro.com

 *Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Procter&Gamble
8 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą