Naudojimas: Paprasčiausiai apipurkškite dėmę iš abėjų pusių, palikite iki 5 min.suveikti ir skalbkite įprastai. Norint pasiekti geriausių rezultatų, dėmes reikia valyti kuo greičiau.

Įspėjimas: prieš naudodami visada perskaitykite etiketę. Visada laikykitės skalbimo instrukcijų, pateiktų ant drabužių ar audinių priežiūros etiketės. Pirmiausia patikrinkite spalvų atsparumą nepastebimoje vietoje. Nenaudoti vilnai ir šilkui.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto pakuotę arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: pasijutus blogai skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/Gydytoją. PATEKUS Į AKIS : Atsargiai keletą minučių skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Toliau skalauti. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. EUH208 sudėtyje yra kvapai - Heksylio Cinamalis. Gali sukelti alerginę reakciją.

                   

 

Sudėtis: 5-15% baliklio deguonies pagrindu, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; <5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosfonatų; heksilis, cinamalis.

 

 

Prekės ženklas – ARIEL

Kilmės šalis – Ispanija

Kodas - 8435495819615

Kiekis – 750ml.

Gamintojas:

BLUESUN CONSUMER BRANDS S.L.U

Ctra. Alcalá-Seville, Km 1.5

41500 Alcalá de Guadaira,

Sevilla – Sevilla – Ispanija

Tel.: +34954481200

msds@bluesuncb.com

http://www.bluesuncb.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Procter&Gamble
9 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą