Naudojimas: skirtingų spalvų rūbus plauti atskirai. Skalbiant į skalbimo mašiną dėti ne daugiau kaip 2,5 kg sausų skalbinių, įpilti 4-5  kamštelius, pasirinkti ne didesnę kaip 30 laipsnių vandens temperatūrą. Naudoti nestiprią gręžimo programą. Skalbiant rankomis - 10 litrų vandens 1-2 kamštelius skalbiklio.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Gali sukelti alergines odos reakcijas. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą, naudokite pirštines. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išmesti pagal nacionalinius teisės aktus. Atsargiai naudokite ploviklį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 5-15%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. <5% muilas. EUH208 sudėtyje yra– kvapiosios medžiagos – limonenas; metilizotiazolinonas, benzizotiazolinonas,. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

UFI:9VUE-03CK-5D9P-J6U0

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196101394

Kiekis – 250ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą