Naudojimas:
Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės,1 servetėlę įdėtį į džiovinimo mašinos būgną, kartu su šlapiais skalbiniais. Po džiovinimo servetėlę išmesti.
Neskirtos kūno priežiūrai. 

DĖMESIO!

Laikyti atokiai nuo akių. Jei produkto pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išmeskite gaminį/talpą pagal nacionalinius teisės aktus. Po naudojimo gerai išplauti rankas.

 

EUH208 sudėtyje yra kvapai: amilo cinamalas, alfaizometiljononas, benzilo salicilatas, benzilo alkoholis, linalolis, geraniolis, heksilo cinamalas, butilfenilmetilpropionalis. Konservantai dmdm hydantion. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

Prekės ženklas – DALLI

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4012400527694

Kiekis – 25vnt.

Gamintojas:

Dalli-Werke GmbH & Co.KG

Zweifaller Straße 120

D-52224 Stolberg

Tel.: 0049 (0)2402 8900

www.dalli.detergent-info.com

Lancy, Switzerland.

www.pgpro.com

 *Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dalli Group
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą