Naudojimas:
Skalbimo mašina: sudėti švarius skalbinius (iki 3kg.), parinkti nuo 60 - 95 laipsnių temperatūrą, priklausomai nuo skalbinių tipo. Paleisti programą be skalbimo miltelių, po 15 min supilti visą pakelio turinį į sklabimo miltelių stalčių ir įpilti 2 l  vandens taip pat į skalbimo miltelių stalčiuką, kad nuskalautų miltelius. Po skalbimo skalbinius skalbti įprastai.
Mirkant vonelėje:6 litrams vandens- 1,5 kg skalbinių, parinkti pagal skalbinių tipą vandens temperature nuo 30- 95 laipsnių supilti pusę pakelio turinio, ištirpinti ir sudėti skalbinius. Vanduo turi apsemti skalbinius.
Blukinimo laikas prie 30 laipsnių ( rankų šilumos ) iki 24 h,
prie 60 laipsnių ( 4 l verdančio ir 2 litrai šalto vandens )-10 min,
prie 95 laipsnių ( 6 l verdančio vandens) - 2 min. Po Blukinimo skalbti įprastai.

 

Pastaba: Nenaudoti spalvotai tekstilei. Galimi dideli spalvų nukrypimai. Nenaudoti ant savaiminio įdegio ar apsaugos nuo saulės dėmių. Nenaudoti kartu su kitomis valymo priemonėmis ar rūgštimis. Nenaudokite kūno valymui. Rekomenduojame mūvėti gumines pirštines. Naudodami kibire, įsitikinkite, kad patalpa gerai vėdinama ir kibirą uždenkite. Žmonės, sergantys kvėpavimo takų ligomis, pavyzdžiui, astma, turėtų susilaikyti nuo atvirų talpyklų naudojimo.

PAVOJUS!

Kenksminga prarijus. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. Naudojant šį gaminį nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Naudoti akių/veido/rankų apsaugos priemones. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išmesti pagal vietinius ir nacionalinius teisės aktus. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: > 30% redukcinių baliklių; pagalbinės medžiagos: natrio karbonatas. EUH208 sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų: eucaliptusoil, 2-tert-butylcyclohexyl acetate. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

UFI: WTWQ-GVND-T00U-XVFF

 

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400031050

Kiekis – 250ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą