Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Pasijutus blogai, skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba paskambinkite gydytojui. Skalbimo miltelius naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Sudėtyje yra izougenolio. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; <5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai, polikarboksilatai, ceolitai, fermentai. Kvapai: heksilo cinamalas, linaliolis.

UFI: 7S47-G0DE-J00K-FSTG

 

 

Prekės ženklas – ARIEL

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8006540043035

Kiekis – 2,6kg.

Gamintojas:

Procter & Gamble International Operations SA,

47 route de Sait-Georges,

1213 Petit-Lancy, Switzerland.

www.pgpro.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Procter&Gamble
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą