HEITMANN pure OXI COLOR neturi paviršinio aktyvumo medžiagų, chloro ir kvapiųjų medžiagų. Jis tinka visoms skalbimo temperatūroms ir skalbimo primonėms. OXI COLOR taip pat galite naudoti baltiems skalbiniams.

Naudojimas:

Priklausomai nuo nešvarumo laipsnio, pagrindinio skalbimo ciklo metu į ploviklį įpilkite vieną ar du matavimo šaukštus (30–75 g) ir skalbkite kaip įprasta. Norėdami gauti geriausius rezultatus, iš anksto pamirkykite skalbinius.

Mirkymui:

Esant sunkesniems nešvarumams ir dėmėms, skalbinius prieš skalbimą išmirkyti. Vieną ar du matavimo šaukštus (35–70 g) ištirpinkite maždaug keturiuose litruose šilto vandens (maks. 40 °C), atsižvelgiant į jo nešvarumą, palikite 6–12 valandų ir tada skalbkikte skalbimo mašinoje kaip įprasta.

Išankstinis dėmių apdorojimas:

Jei dėmės yra ypač sunkiai įveikiamos, pusę matavimo šaukšto (17 g) ištirpinkite maždaug 100 ml (= 3,5 matavimo šaukšto) šilto vandens, dėmę įtrinkite pasta ir palikite veikti 10 minučių. Tada skalbkite skalbimo mašinoje kaip įprasta.

 

Patarimai:

Oxi Color netinka vilnai, šilkui, dengtai tekstilei ir odai. Nemirkykite tekstilės su metalinėmis dalimis (užtrauktukais, kniedėmis ir pan.). Jei abejojate, patikrinkite spalvos atsparumą. Laikykitės tekstilės gaminių gamintojo priežiūros nurodymų. Produktą laikykite vėsioje, sausoje vietoje ir sandariai uždarytą. Ištirpusio produkto likučius nedelsiant išmeskite.

 GHS07

PAVOJUS!

Kenksminga prarijus. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Dėvėkite akių/veido apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Vartojant nevalgyti, negerti ir nerūkyti. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Išmeskite turinį/talpą pagal vietinius ir nacionalinius teisės aktus.

 

Sudėtis : >30%: balikliai deguonies pagrindu, fermentai. Sudėtyje yra dinatrio karbonato, junginio su vandenilio peroksidu (2:3).

 

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196125338

Kiekis – 500G.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą