Jo specialus dizainas leidžia tiksliai ir tolygiai paskirstyti skalbinių kvepalus ant audinių. Specialios formos antgaliai pakelia audinius, padidindami jų purumą. Skalbiniai bus minkštesni ir nesusiglamžę. Kamuoliukas apsaugo audinius nuo sulipimo džiūvimo metu, o tai sutrumpina džiovinimo laiką ir padidina audinių džiovinimo efektyvumą.

Naudojimas:
Paspauskite žalią tinklinę kempinę žemyn. Tada įpilkite pusę kiekio (25 ml) skalbinių kvapo iš mėginio buteliuko. Padidinkite doze jei norite, kad kvapas būtų intensyvesnis. Trumpai palaukite, kol tinklinė kempinė visiškai sugers skystį. Įdėkite džiovyklės rutulį vertikaliai į džiovyklę su drėgnais skalbiniais. Nedelsdami įjunkite džiovyklę su norima programa(netinka džiovinti trumpais ciklais). Tam, kad panaikinti kvapus ir išvalyti kamuoliuką, galima ji išskalbti 40 laipsnių temperatūroje.

DĖMESIO!
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: <5%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, natrio benzoatas. EUH208 Sudėtyje yra tetrametilacetiloktahidronaftalenai, alfa-izometiliononas, kumarinas, heksilo cinamalas, benzilo salicilatas, geranolis. Gali sukelti alergines reakcijas.

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455019017

Kiekis – 50ml.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Beckmann
3 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą