Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Jei nesate tikri dėl spalvos atsparumo, rekomenduojama atskirai skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Skalbimo kapsulių kiekį nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

Standartinis dozavimas – 1kapsulė/4-5kg.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išmesti pagal nacionalinius teisės aktus. Atsargiai naudokite ploviklį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 5-30 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; 5-15% muilo; <5 % polikarboksilatų; Optiniai balikliai; fermentai; EUH208 sudėtyje yra kvapiosios medžiagos - alfa-izometiljononas, benzilo salicilatas, citroneliolis, kumarinas, heksilo cinamalas, linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

UFI: ER3M-E80H-YQ30-4RS2

 

Prekės ženklas – GAMA

Kilmės šalis – Ispanija

Kodas - 8435495831310

Kiekis – 60vnt.

Gamintojas:

BLUESUN CONSUMER BRANDS, S.L.U.

Ctra. Antigua Sevillo-Alcala, Km 1,5

41500 Alcala de Guadaira (Sevilla) – Spain

DeCoServ GmbH, Postfach, CH-4800 Zofingen

Switzerland

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą