Naudojimas: Į būgną su skalbiniais įdėkite ne daugiau kaip 2 servetėles (atsižvelgiant į papilkėjimo laipsnį). Neperkraukite skalbimo mašinos. Dozuokite skalbiklį kaip įprasta, paleiskite norimą skalbimo programą. Panaudotas servetėles tiesiog išmeskite į buitines atliekas.

Laikykitės audinių gamintojo priežiūros nurodymų.

 

Atkreipkite dėmesį!

Balinimo servetėlės iš pradžių atrodo geltonos dėl balinimo stiprintuvo. Skalbiant jis visiškai ištirpsta ir nepalieka jokių likučių. Apsauginiai kremai nuo saulės ant baltos tekstilės gali palikti gelsvų dėmių, kurios dažnai išryškėja tik po plovimo. Tokių dėmių HEITMANN baltos skalbinių servetėlės nesukelia ir, deja, jomis jų pašalinti nepavyks. Nenaudoti tekstilės gaminiams, kurie buvo apdoroti optiniu balikliu, taip pat nenaudokite vilnai ir šilkui.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

 

Sudėtis: optiniai balikliai.

 

UFI: 16MV-6UH4-300F-TSJJ

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400030107

Kiekis – 20vnt.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą