Naudojimas: Visą pakelio turinį suberti tiesiai į skalbimo būgną ir paleisti skalbimo programą ne mažesnę kaip 40°, be skalbimo priemonių ir skalbinių.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Gali dirginti kvėpavimo takus. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: < 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, citrinų rūgšties, obuolių rūgšties, vyno rūgšties.

 

 

UFI: 3GS8-YUP2-N00R-ARKW

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400029422

Kiekis – 250g.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Braun Heitmann
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą