Techniniai duomenys:
Išvaizda - skaidrus skystis
Kvapas - muilo
Bespalvis, gelsvas
Aktyvios medžiagos[%] 6,7 ± 0,7
PH 11,4

 

Naudojimas: Purškite produktą ant šluostės ir valykite. Sunkiems, prižiuvusiems riebalams ir nešvarumams - purkšti tiesiai ant paviršiaus, po to nuplaukite drėgna šluoste arba tekančiu vandeniu, ypač paviršius, kurie tiesiogiai liečiasi su maistu. Prieš skalbimą užpurkšti dėmes ant audionio, po to skalbti įprastai.

 

Įspėjimas: Visada laikykitės tekstilės gaminių ir prietaisų gamintojų naudojimo ir priežiūros instrukcijų. Jei naudojate šią priemonę kaip pirminį audinių apdorojimą, patikrinkite gaminio suderinamumą nematomoje vietoje. Skirtas tik profesionaliam naudojimui.

PAVOJUS!

Dirgina odą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: < 5 % muilas, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Kvepalai.

 

UFI: UT12-00DG-U00W-5FUF

 

Prekės ženklas – SUTTER

Kilmės šalis – Italija

Kodas - 8001990055584

Kiekis – 500ml.

Gamintojas:

SUTTER INDUSTRIES SpA15060

Borbera (AL)-Italy-Tel:+39 0143 631 1

www.sutterprofessional.it

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Sutter Professional
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą