Naudojimas:

1.  Sausą, švarų drabužį išverskite į išvirkščią pusę, įdėkite į skalbimo mašiną. 2. Atidarykite maišelį ir padėkite tiesiai ant tekstilės būgne. 3. Nustatykite lengvą skalbimo programą, su skalavimo ir gręžimo programa, parinkite temperatūrą pagal audinį nuo 30 iki 40 laipsnių.4. Po skalbimo išimkite maišelį. Dažytą tekstilę skalbkite mašinoje su skalbimo priemone pagal skalbinių etiketėje pateiktą informaciją.

Tekstilės kiekis ir dozavimas:

Viena pakuotė nudažo maždaug 600 g audinio (sausas svoris). Tai atitinka: vieną džinsų porą, tris rankšluosčius, keturis marškinėlius arba vonios rankšluostį. Nenaudoti mirkymo programos. nedažyti rūbų iš poliesterio, poliamido, poliakrilo, sympatekso, taip pat drabužių turinčių plunksnų.

PAVOJUS!

Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Gali sukelti alergines odos reakcijas. Įkvėpus gali sukelti alergijos ar astmos simptomus arba apsunkinti kvėpavimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. ĮKVĖPUS: išnešti asmenį į gryną orą ir patogiai kvėpuoti. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsdami skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Laikyti užrakintą. Turinį/talpą išmesti pagal vietinius ir nacionalinius teisės aktus. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 10-<20% natrio metasilikatas; 1-<2% C.I. Reactive Black 5;

UFI: W7YE-7QAC-N00S-U923

 

Prekės ženklas – SIMPLICOL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400025134

Kiekis – 400g.

Gamintojas:

Brauns-Heitmann GmbH & Co. KG

Postfach 11 63

D-34401 Warburg

(05641) 95-0

Simplicol.de

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Braun Heitmann
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą