Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Jei nesate tikri dėl spalvos atsparumo, rekomenduojama atskirai skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Neperkraukite skalbimo mašinos (tarp skalbinių ir būgno palikite plaštakos plotį). Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

 

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą.Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite visus esamus kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą.Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę.Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones.

 

Sudėtis: 5-15 %  Anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos; < 5 % Nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, muilas, fosfonatai, enzimai, optiniai balikliai, konservantai – Benzizotiazolinonas, fenoksietanolis, kvapiosios medžiagos.

 

Prekės ženklas – PERSIL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4015000968300

Kiekis – 2,5L.

Gamintojas:

Henkel Wasch- und Reinigungsmittel

GmbH Henkelstr. 67 D-40589 Düsseldorf

Tel.: ++49 (0)211-797 0

SDB.HenkelWM@henkel.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Henkel
7 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą