Naudojimas: valiklį purkškite tiesiai ant dėmių prieš dedant drabužius skalbti. Palikite suveikti 5-30min, bet neleiskite produktui ant audinio išdžiūti. Prieš naudodami produktą, peržiūrėkite drabužio skalbimo nurodymus. Prieš naudojant ant spalvotos tekstilės- patikrinkite medžiagos ir valiklio suderinamumą, kur nors ne taip matomoje vietoje. 

DĖMESIO!

 

Gali ėsdinti metalą. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Neįkvėpti garų. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba nusiprauskite duše. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.  

 

Sudėtyje yra: oksalo rūgšties dihidratas, Bis[(2-hidroksietil)amonio]oksalatas.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439604901

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą