Naudojimas: Norėdami saugiai naudoti gaminį, atidžiai laikykitės instrukcijų. Laikyti vertikalioje padėtyje. Nejudinkite žvakės, kai ji uždegta arba kai vaškas dar skystas. 

PAVOJUS!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. EUH208 Sudėtyje yra 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahidro-2,3,8,8-tetrametil-2-naftil)etan-1-onas, linalolas, 2-(4-tret-butilbenzilas) propionaldehidas, (R)-p-menta-1,8-dienas, citronellolis, pentadekan-15-olidas, kumarinas, piperonalis ir geraniolis.

 Gali sukelti alerginę reakciją. Odos sudirginimo ar bėrimo atveju: kreipkitės į gydytoją. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Toksiška vandens organizmams, neišpilti į aplinką, sukelia ilgalaikius pakitimus. Nevalgyti. Neįkvėpti garų. Turinį/talpą išmesti pagal vietines taisykles.

 

 

 

 

Prekės ženklas – TESORI D'ORIENTE

Kilmės šalis – Italija

Kodas:8008970043715

Turis – 200g.

Gamintojas:

CONTER Srl- Viale Europa, 12 - 26855 Lodi Vecchio (LO) – Italy

Tel.800951541- www.tesoridoriente.net

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą