Naudojimas:

Kavos/espreso aparatai, pilnai automatiniai kavos aparatai, kapsuliniai/pagalvėliniai aparatai.

(75–150 ml) citrinos rūgšties įpilkite į 75–150 ml. vandens. Supilkite tirpalą į mašinos vandens talpyklą. Įjunkite įrenginį ir per jį išleiskite visa talpos turinį. Po to pakartokite du kartus su švariu vandeniu.

 

Karšto vandens įrenginiai, tokie kaip virduliai, greitpuodžiai, kiaušinių viryklės arba šildymo spiralės:

Į prietaisą įpilkite (75 ml) citrinų rūgšties ir užpildykite vandeniu iki kalkių nuosėdų lygio. Įrenginyje esantį tirpalą užvirinkite ir leiskite jam trumpai veikti. Kruopščiai nuplaukite švariu vandeniu.

Įdėkite šildymo spiralę į (75 ml) HEITMANN grynos citrinos rūgšties ir vieno litro vandens tirpalą. Įkaitinkite, po to gerai išskalaukite.

 

Indaplovė.

Citrinos rūgštimi nuvalykite dureles ir vidų. Tada į tuščią indaplovę įpilkite (225–300 ml) grynos citrinos rūgšties. Pasirinkite programą be mirkymo (mažiausiai 50 °C) ir leiskite jai veikti be indų.

 

Skalbimo mašina.

Į tuščią būgną supilkite (225–300 ml) HEITMANN grynos citrinos rūgšties. Paleiskite 60°C programą be mirkymo.

 

Arbatinukai/kavinukai, puodeliai, dantų šepetelių puodeliai.

Sumaišykite (75 - 150 ml) citrinos rūgšties su puse litro vandens ir supilkite į indą. Palikite trumpai veikti, tada gerai nuplaukite.

 

Pridegę nerūdijančio plieno puodai ir keptuvės.

Sumaišykite (75 ml) HEITMANN grynos citrinos rūgšties su 150ml. vandens. Užvirinkite tirpalą ir palikite virti keletą minučių. Tada gerai nuplaukite.

 

Dušo galvutės, maišytuvo antgaliai.

Nepraskiestą citrinų rūgštį užtepkite skudurėliu arba panardinkite daiktus į gryną citrinų rūgštį. Leiskite suveikti. Po to nuplaukite ir gerai nušluostykite.

 

Įspėjimas: Laikykitės prietaiso gamintojų naudojimo ir priežiūros instrukcijų.

HEITMANN gryna citrinos rūgštis netinka marmurui, emaliui, aliuminiui.

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Gali dirginti kvėpavimo takus. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Išmeskite turinį/talpą į patvirtintą atliekų šalinimo įmonę arba vietinį surinkimo punktą. Atsargiai naudokite citrinos rūgštį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: citrinos rūgštis, vanduo.

 

UFI: Y77W-5JQ4-HC9T-2362

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196082884

Kiekis – 500ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
3 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą