Naudojimas:

Purškite ant paviršiaus, jei nešvarumai išdžiūvę - leiskite trumpam įsigerti. Po to nuvalykite.

Patarimas:

Laikykitės įrenginio gamintojo naudojimo instrukcijų. Iš anksto patikrinkite medžiagos suderinamumą nepastebimoje vietoje. Netinka akriliniam stiklui.

PAVOJUS!

EUH208 – Sudėtyje yra LIMONENO. Gali sukelti alergines reakcijas. Degūs skystis ir garai. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę.  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Talpyklos turinį išmeskite į pavojingų arba specialių atliekų surinkimo punktą.

 

Sudėtis:  <5%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; kvapai: limonenas.

 

UFI: AW3C-A0DP-9000-1SEH

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455024516

Kiekis – 250ml.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Beckmann
15 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą