Pasukite purkštuvą ties ON žyma. Purkškite valiklį ant apdorojamo paviršiaus. Jei nešvarumai yra pridžiūvę, palikite valiklį veikti kelias minutes ir nuvalykite paviršių.

PAVOJUS! Degus skystis ir garai. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikalinga medicininė pagalba, informacija yra nurodyta ant pakuotės ir etikečių. Saugoti nuo vaikų. Po naudojimo kruopščiai nuplaukite rankas. PATEKUS Į AKIS: Kruopščiai plaukite vandeniu kelias minutes. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Šalinkite valiklį ir talpą pagal vietos / regionines / nacionalines / tarptautines taisykles. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtis: < 5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, kvapai (limonenas).

Prekės ženklas – Dr. Beckmann

Gamintojas – Delta pronatura

Kilmės šalis – Vokietija

Kiekis – 250ml.

Svoris su įpakavimu – 301g.

Prekės išmatavimai su įpakavimu – 26x9x4

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Beckmann
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą