Naudojimas: Užpurkškite HEITMANN gryno acto + apelsinų galingo valiklio. Tada kruopščiai nuvalykite drėgna šluoste arba nuplaukite ir nusausinkite šluoste. Esant užsispyrusiems kalcifikacijoms, leiskite trumpam suveikti.

NENAUDOKITE ant rūgštims jautrių medžiagų ir paviršių, tokių kaip marmuras, natūralus akmuo, emalis ir aliuminis.

 GHS05

PAVOJUS!

Sukelia rimtą akių pažeidimą. Sukelia odos dirginimą. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją.

 

Sudėtis: mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Sudėtyje yra L-(+)-pieno rūgšties, izotridekanolio, etoksilinto.  EUH208 kvapiosios medžiagos (Limonenas). Gali sukelti alerginę reakciją.

UFI:UEKK-VNG4RC9S-UK80

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196085892

Kiekis – 500ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse

Braun Heitmann
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą